Vendi perfekt për Evente perfekte!

Me eksperiencë shumëvjecare në evente dhe dasma, Vila Toscana garanton se shqetësimi juaj i vetëm do të jetë se kë do të ftoni.

Ne kemi një skuader e cila do të jetë planifikuesja e dasmës suaj, duke ju shoqëruar që nga momenti i parë, duke bërë të mundur të gjitha shërbimet e nevojshme për dasmën tuaj : një vendodhje magjike, katering i shkëlqyer, dekorim, gjallëri, efekte audiovizuale, fotograf, transport, ftesat  dhe gjithcka që është e nevojshme që endrra juaj të bëhet realitet.

Vila Toscana është vendi perfekt për të celebruar evente të ndryshme. Kopështi i bukur, pishina, restoranti dhe arkitektura e vilës e bëjnë vendin perfekt për dasma dhe evente.

Aida Xhelilaj's avatar

I had my wedding this year at Vila Toscana and I wanted everything to be perfect, but planning it all from the other side of the world was truly challenging. I don't know how, but Vila Toscana managed to cure every detail perfectly and gave a touch of magic to every moment. If I haven't chosen this venue, I doubt I would have had such great memories. Thank you to everyone, especially to Orest and Zana, you're great!!!

Aida Xhelilaj
Scilla Pavoni's avatar

I stayed in this facility for 3 days... the location is really nice.... the exquisite eating with a large refined menu and low prices... but the most important quality service... graceful and available waiters is ready to meet your needs..

Scilla Pavoni Italy
Nevila Kraja Quaas's avatar

Vendi ideal per te organizuar evente te paharrueshme. Organizim dhe drejtim perfekt. Staf profesional dhe shume i komunikueshem. Cilesi e larte ne cdo aspekt dhe mbi te gjitha ushqim shume i shijshem.

Nevila Kraja Quaas

HOTELI

Jetoni përvojën unike midis natyrës

Qetësia e mjedisit, harmonia e natyrës së bashku me shërbimin cilësor në dhomë ju japin komoditetin e dëshiruar. Privatësia juaj është e siguruar. Shijoni qetesine dhe relaksin qe Vila Toscana mund te ofroje.

Shijoni kuzhinen autentike italiane dhe kuzhinen tradicionale shqiptare dhe mundesine per te perjetuar menyren e jeteses se ketyre zonave.

Dhome Deluxe

Dhome Standarte

GALERIA

This post is also available in: English