Kulinaria

Kulinaria

 

Vila Toscana sjell kulinarine ne restorant dhe stafi jone eshte angazhimi tyre eshte te shtoje gamen e ushqimeve te cdo klienti, pak e rendesishme eshte nese ai ndodhet ne dhome, ne restorant apo ne banket. Vila ofron ushqime teper te vecanta te cilat renditen nder me te mirat ne zone.

Cdo here qe ju vizitoni Vila Toscana ne do t’iu servirim kuzhinen autentike italiane dhe kuzhinen tradicionale shqiptare dhe mundesine per te perjetuar menyren e jeteses se ketyre zonave.

Perdorimi i produkteve Bio na ben ne me te miret dhe kushdo qe shijon menune tone do te jete me se i kenaqur te na vizitoje serish.

 

Ferma Natyral

 

Natyral eshte simboli i shume produkteve me cilesi te larte qe jane te certifikuara si produkte Bio dhe Organike me nutriente te cilat prodhohen ne fermen tone.

Misioni kesaj marke eshte per te kenaqur gjithkend qe konsumon produktet tona si: produkte dietike, mish, produkte pasticerie, vaj ekstra i virgjer, fruta dhe perime Bio. Gjithcka qe ne perdorim ne ushqimet tona si: qumeshti, mishi, frutat, perimet dhe vaji jane te prodhuara ne ferme dhe cdo hap i procesit eshte i monitoruar nga Natyral Farm.

Ne po perpiqemi te shtojme produktet tona por duke mbajtur gjithmone cilesone maksimale dhe duke bere te mundur qe gjithcka te jete BIO.