Evente

2
December 16

Mbremja me e vecante me stafin tuaj festohet tek ne

Per nje mbremje te paharrueshme prenotoni ne  +355 67 405 5501
19
February 16

Seminare dhe Trajnime tek Vila Toscana

Shitjet jane shume te rendesishme ne cdo kompani. Ju mund te filloni te rrisni potencialin e kompanise suaj me seminare dhe trajnime ne Vila Toscana.

Kulinaria

Pjata dasme

Pjata Tradicionale

Pjata Juaj

Pjata Moderne

Embelsira Perfekte

Pjata te Viles

Bar-Restorant

Kontakt

Na kontaktoni

Fieldset

 

Verification

© 2016 Vila Toscana, All rights reserved. | Credits